خانه / درباره ما

درباره ما

جزیره ی سخت افزار از سال ۱۳۹۴ با ایده ی تسهیل در امر آموزش الکترونیک و آموزش تعمیرات مدارات الکترونیکی و با هدف تولید آموزش های جامع و کامل در زمینه ی الکترونیک و تعمیرات در حوزه‌های آموزش تعمیر مدارات الکترونیکی، آموزش تعمیرات لپ تاپ، آموزش تعمیرات مادربرد کامپیوتر، آموزش طراحی مدارات الکترونیکی از ایده تا اجرا، آموزش تعمیر مدارات پاور و مدارات اینورتر، آموزش تعمیرات مانیتورهای LCD و LED، آموزش تعمیر لوازم خانگی اعم از تعمیرات یخچال و فریزر، تعمیرات تلویزیون، آموزش تعمیر کولر اسپیلیت و غیره فعالیت خود را آغاز نمود.
این آموزشگاه که در اوایل تاسیس فقط به صورت آموزشگاه حضوری بود، با درخواستهای مکرر هنرجویان محترم، از دوره ها فیلمبرداری شد و به عنوان دوره های غیر حضوری ارائه گردید که در همان سالهای اول مورد استقبال بینظیر دوستان قرار گرفت و هر ساله تعداد کثیری از هنرجویان این حوزه، به خانواده ی بزرگ جزیره ی سخت افزار می پیوندند که باعث دلگرمی و قوت قلب ما برای ادامه ی این مسیر هستند.
مدرس این دوره ها، نوید حکمت با تیمی متشکل از متخصصین در حوزه های تعمیرات ، هر ماهه هزینه های زیادی را برای آموزش دیدن مجموعه و ارتقای سطح علمی و عملی دوستان جزیره ی سخت افزار از منابع خارجی با هدف افزایش سطح سواد همکاران در این حوزه در ایران در حد جهانی، میکند
اعتماد شما به تعهد ما در امر پشتیبانی قوی و اثر بخشی این دوره ها، سُتودنی است و همین امر باعث شد که ما با عزم راسخ، ضمانت صد در صد بازگشت وجه در یک سری از دوره ها را بگذاریم تا بقیه ی دوستانی که برای سرمایه گذاری روی خود در این مجموعه، شک دارند با اطمینان خاطر در دوره ها شرکت کرده و نتایج عالی را از آن خود کنند.

• نوید حکمت که تجربیات بسیاری در زمینه تعمیرات و طراحی (و نه صرفا آموزش) دارد، هم اکنون مدیر و مدرس مجموعه است و در نظر داریم تا انشاالله در زمانهایی نه چندان دور، دوره های بیشتری را در این رشته برای علاقه مندان برگزار و در دسترس قرار دهیم
.
در جزیره ی سخت افزار، سعی بر این داریم که همه ی علاقه مندان به این رشته، ایجاد شغل کنند و از این راه کسب درآمد کنند و بعضا مشاوره هایی در زمینه های بازارکار و ایجاد اشتغال در این حوزه طبق تجربیات کسب شده در بازار کار، به دوستان داده میشود .

امید است که این مجموعه با گامی هرچند کوچک، سهمی از کارآفرینان ایران و رونق اشتغال را دارا باشد.

پیشاپیش متشکرم بابت خواندن کامل این متن

Click to Hide Advanced Floating Content
 

دانلود رايگان آموزش هاي تعميرات

جلسات اين دوره ها به ايميلتان ارسال ميشوند و هر روز يک جلسه را دريافت خواهيد کرد. لطفا ايميل را صحيح وارد کنيد.

Thanks!

لطفا برای اطلاع از آخرین تغییرات و آپدیتها و تخفیفات در کانال تلگرام عضو شوید.

عضویت در کانال تلگرام

Thanks!

 

دانلود رايگان آموزش هاي تعميرات

جلسات اين دوره ها به ايميلتان ارسال ميشوند و هر روز يک جلسه را دريافت خواهيد کرد. لطفا ايميل را صحيح وارد کنيد.

طراحی سایت
* اطلاعات شما نزد جزیره ی سخت افزار محفوظ است...
آموزش تعمیرات لپ تاپ (رایگان)
شما میتوانید بعد از پر کردن فرم زیر به آموزش رایگان تعمیرات لپ تاپ دسترسی داشته باشید و بلافاصله آموزش تعمیرات لپ تاپ را آغاز کنید. این آموزش ها به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی میباشد. و به شما قول میدهم که اگر دوره ی غیر حضوری آموزش تعمیرات لپ تاپ حرفه ای را بگذرانید، به تعمیرکار ماهر لپ تاپ تبدیل خواهید شد.
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیر مدارات الکترونیکی (رایگان)
اگر واقعا به الکترونیک و تعمیرات مدارات الکترونیکی علاقه دارید، باید اطلاعات خود را در زمینه ی تعمیرات و روشهای تست قطعات الکترونیکی داخل مدار و خارج از مدار ، بالا ببرید. میتوانید با پر کردن فرم زیر، تعمیر مدارات الکترونیکی و نحوه ی تست و عیب یابی مدارات الکترونیکی را دانلود کنید.
* اطلاعات شما نزد جزیره ی سخت افزار محفوظ است...
دانلود رایکان آموزش تعمیر مدارات الکترونیکی
عکس برد الکترونیکی
دانلود رایگان قسمت اول آموزش تعمیر مادربرد
آموزش تعمیر مادربرد کامپیوتر
آموزش تعمیر پاور
آموزش تعمیر پاور گرین و مدارات اینورتر
دوره ی رایگان 6 جلسه ای آموزش تعمیر پاور گرین و مدارات اینورتر دقیقا قسمتی از دوره ی اصلی هست و هر روز 1 جلسه ی آن را در ایمیلتان دریافت میکنید.
در این دوره نکات مهم و حرفه ای ای را دریافت خواهید کرد که میتوانید به راحتی آب خوردن پاورهای سوییچینگ را تعمیر کنید